İnstagram İçerik Üretimi Yönetimi


hatay sosyal medya yönetimive danışmanlığı

“Sosyal medya” günümüzde hem bireysel hayatımızın önemli bir parçası hem de pazarlama faaliyetlerimizin ana kanallarından biri haline geldi. Her platformda bulunma hali ise herkes için oldukça yoğun bir gündem ve hızlı değişen bir içerik akışı demek. Dolayısıyla sosyal medya hesaplarımızı yönetmek bile artık başlı başına bir uğraş. Bu noktada ise süreçleri yönetmek üzere üretilen yine dijital araçlar imdadımıza yetişiyor.

 

  • Story Tasarımları,

  • Post Tasarımları,

  • Profesyonel Ürün Resim – Video Çekimleri,

  • İçerik Üretim Fikirleri,

  • Özel Firma Reklamları,

  • Organik Takipçi Artışı

tam donanımlı Sosyal Medya Yönetimimiz ile kitlenizi genişletip satışlarınızı arttırıyoruz.


Doğrulanmış Hesap (Mavi Tık) Alma Süreci Takibi


Genellikle medyatik / ünlü / tanınmış insanların (şarkıcı, futbolcu, sanatçı, yazar, ressam, influencer, modacı, siyasetçi, tv programcısı, sunucu, sporcu vb.) ya da kurumsal markaların Instagram profillerinde gördüğümüz mavi tik, en yalın tanımıyla onaylı hesap anlamına gelmektedir. Doğrulanmış profil olarak da adlandırılan mavi tik alma süreci hem çok kolay hem de biraz zordur.


İnstagram Reklamları


hatay sosyal medya yönetimive danışmanlığı


İnstagram Organik SEO


hatay asmisoft seo yönetimi

Instagram SEO, sayfanızı organik yollarla öne çıkarmanıza yardımcı olan bir çalışmadır. Burada yapacağınız çalışmalar Google SEO‘suna göre çok daha farklıdır. Açıklama yazıları, hashtag’ler ve hakkımızda yazıları SEO için en doğru alanlardır


Facebook reklamları


hatay sosyal medya yönetimive danışmanlığı

Facebook reklamları, marka bilincini yükseltmek, müşteri sadakatini sağlamak, web sitesi trafiğini arttırmak ve işletme için potansiyel müşteriler oluşturmak amacıyla kullanılabilecek bir reklam tipidir.


Shopify Mağaza Yönetimi


Shopify, yazılım ve programlama bilgisi olmadan sanal ortamda ürünlerinizi satmanıza olanak sağlayan bir e-ticaret yazılımıdır diyebiliriz. Shopify vasıtasıyla minimum seviyede bir enerji ile, tek ana kontrol merkezinden yönetilen belirli abonelik ücreti karşılığında e-ticaret mağazanızı kurarak ürünlerinizi hemen satmaya başlayabiliyorsunuz.


Google Reklamları


hatay asmisoft seo yönetimi

 

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada en üstte Google’da gözükür