KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Firmanızın kurumsal kimlik tasarımı işlemlerinde en ideal sonuçları elde edebilecek ve görsel medya reklamcılığı alanında başarıyı yakalayacaksınız. Uzman grafikerlerimiz sayesinde artık kısa süre içerisinde sizlerin kurumsal kimliğini oluşturacak ve firmanızın en iyi şekilde tanıtımını sağlayacağız.

TEKLİF ALIN

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI HAKKINDA

Bir işletmenin hedef pazarındaki kitleye ulaşması için pek çok kriter bulunur ve bu kriterlerin hayata geçirilmesi için, pazarlama faaliyetlerine etkin bir stratejide önem verilmesi gerekir. Çünkü pazarlama stratejileri ile kendinizi tanıtabileceğiniz gibi, kar marjınızı da üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Kurumsal kimlik tasarımı ise yalnızca logodan ibaren olmayıp, bahsedilen tüm bu süreçleri içerisinde barındırmaktadır. Asmisoft olarak, sizlerin kurumsal kimlik tasarımı konusundaki tüm taleplerine en hızlı şekilde karşılık veriyoruz.

Kurumsal Kimlik Ne Anlama Gelir?

Tüm canlıların kendine has özellikleri olduğu gibi, işletmenizin de kendine has özelliklerinin bulunması gerekir. Çünkü bu özelliklerle sizler rakiplerinizden farklılaşabilirsiniz. İşte burada kurumsal kimlik ön plana çıkar. Yani, işletmenizin kendine ait özelliklerinin ortaya çıkarılması ve bu özelliklerin vurgulanması için, kurumsal kimlik tasarımına ihtiyaç duyarsınız. Peki, kurumsal kimlik işletmeye ne gibi faydalar sağlar?

 • Kurumsallaşmış firmalar, kurumsal kimlik tasarımı ile hedeflediği kitle üzerinde güven oluşturur.
 • Kurumsal tasarımı başarılı bir şekilde hayata geçirilirse, işletmenizin sürekliliği konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız. Buradaki süreklilik, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin düzenli bir şekilde gerçekleştirilmiş olmasındandır.
 • İşletmenin kendini ifade etme biçimi, işindeki başarısı ve işletme imzasını hedef kitleye ulaştırma konusunda kurumsal kimlik tasarımı ile belirli bir yol kat edilir.
 • Zamandan tasarruf elde edilerek, işletme için maddi ve manevi pek çok fayda sağlanmış olacaktır.

Kurumsal Kimlik İçerisinde Neler Bulunur?

İşletmelerin kendini ifade etme ve hedef kitleye kendini kanıtlama şekli olan kimlik tasarımı, pek çok pazarlama ve tanıtım faaliyetini içerisinde barındırır. Özellikle, hedef kitledeki misafir ve müşterilerin, işletmeyi her anında anımsaması burada temel durum olurken, buna yönelik olarak çalışmaların yürütülmesi gerekir. Asmisoft olarak, kurumsal kimlik tasarımı ile işletmenizin kimliğini yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Peki, bu tasarım içerisinde neler bulunur?

 • Logo Tasarımı,
 • Promosyon Ürünleri ( bardak, çakmak, kalem ve kırtasiye ürünleri, cd, usb bellek, hediyelik ürünler…)
 • İşletme Bünyesinde Kullanılacak Olan Materyaller,
 • Tekstil Ürünleri,
 • Ambalaj,
 • Baskı Ürünleri (Broşürler, El İlanları, Kataloglar, Kartvizit Tasarımları, Antetli Kağıt, Dosya vb.)
 • Kurumsal Web Tasarım

Asmisoft olarak, sizlerin taleplerine uygun olan bir süreci hayata geçirdiğimizden dolayı, hangi pazarlama faaliyeti ve baskı metodunu isterseniz, ona yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Süreci

Görsel düzeyde pazarlama faaliyetleri için son derece önemli bir yer tutan kurumsal kimlik tasarımı, içerisinde pazarlama sürecinin pek çok bölümünü barındırır. İşletmenizin işlevliğinin artırılması, hedef kitleye hitap etme hızının üst seviyeye çıkarılması gibi konularda, kurumsal kimlik tasarımı değerlidir. Peki, kurumsal kimlik tasarımının sürecinde neler bulunur?

 • Kurumsal kimliğinizi temelde yansıtacak olan logo tasarımını, marka değerlerinize uygun olarak tasarlanması,
 • Hedef kitlenizin ve müşteri değeri analizinizin doğru bir şekilde yapıldığından emin olunması,
 • Müşteri ve misafirlerinizin kullanımına veya işletme içerisinde göze hitap edecek materyallerin kullanımına göre, matbaa faaliyetlerinin hayata geçirilmesi,
 • İşletmenizin hangi alanda hizmet verdiği ve bu alanda ne tür bir tanıtıma ihtiyaç duyduğunun analiz edilmesi,
 • Kurumsal renginizin, tanıtımınız da ve logo tasarımınızda aktif bir şekilde kullanılması, kurumsal kimlik tasarımı sürecinin en önemli etkenleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmetimiz

İşletmenizin kar marjının yükseltilmesi için yapılması gereken pek çok pazarlama ve tanıtım faaliyeti bulunur. Bunların bir sistem içerisinde yürütülmesi ve akılda kalıcılığınızın sağlanması için gerekli olan, kurumsal kimlik tasarımı hizmetidir. Bu anlamda, Asmisoft olarak sizlere kurumsal kimlik tasarımını profesyonel grafiker ekibimiz ile birlikte olabilecek en kısa sürede sunuyoruz. Peki, hizmetimizde uyguladığımız değerler nelerdir?

 • Hedef kitlenizde kimlerin olduğuna göre, tanıtım ve matbaa faaliyetlerinin o ölçüde yürütülmesi,
 • Bir logonuz yok veya logonuz size uygun değilse, markanızı hedef kitleye yansıtacak bir logo tasarımının yapılması,
 • Kurumsal renginizin tanıtım ve matbaa faaliyetlerine uygun olarak kullanılması ve uygun bir kurumsal rengin veya renklerin seçilmesi,
 • Hangi baskı materyaline ve neden ihtiyaç duyduğunuzun belirlenmesi,
 • Kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerinin 3 ila 7 gün içerisinde sizlere teslim edilmesi,
 • En profesyonel tasarım programlarının kullanılması.

Yukarıdaki tüm değerler göz önüne alınarak, talebinize ve işletmenize en uygun kurumsal kimlik tasarımı hizmetinin verilmesi, sizlere sunacağımız değerler arasında yer alır.

 

Rekabet ettiğiniz diğer işletmelerin önüne geçmek adına hayata geçirilen projelerin başında olup, en kapsamlısı olan, kurumsal kimlik tasarımıdır. Asmisoft olarak, sizlere en uygun kurumsal kimlik tasarımını hayata geçirmek için, alanında uzman grafikerlerimiz ile birlikte sizlere hizmet veriyoruz.