<b>SİZE VEYA FİRMANIZA ÖZEL</b> EMLAK MİMARLIK AVUKATLIK GALERİ MÜHENDİSLİK LOJİSTİK KAFE RESTORAN PASTANE <b>SİTENİZ OLSUN</b>

TEKLİF ALIN

Hazır Web Tasarım

İnternette yer almak için web tasarım yaptırmak isteyenlerin  tasarım konusunda iki seçeneği bulunur; Ya tamamen isteklerinize özel oluşturulmuş bir tasarım ya da daha önceden profesyonelce oluşturulmuş bir hazır tasarım çalışması. Her iki seçeneğin de avantaj ve dejavantajları bulunur. Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler daha çok hazır tasarımlara yönelirken, startup wprojeleri veya büyük ölçekli firmalar özel tasarımlara yöneldiklerini görülür. Peki hazır tasarım tam olarak nedir, özel  tasarımdan farkı nelerdir ve hangisini tercih etmelisiniz?

Hazır Web Tasarım Nedir?

Hazır web tasarım, web sitelerini oluşturan sayfaların ve modüllerin önceden hazırlanmış halidir. Siteyi oluşturan kişi tasarım için ekstra bir çalışma yapmaz. Sadece sitede yer alan, menü, yazı ve resim gibi içerikler düzenlenir ve yayına hazır hale getirir. Yönetim paneline sahip dinamik web sitelerinde yazılım altyapısı dahi hazırdır. Böylece Asmisoft çok kısa süreler içerinde hazır hale getirir. Böylece zamandan kazanılan tasarruf web tasarımın maliyetlerine de yansır.

Hazır Web Tasarımın Ajantajları

  • Kısa sürede hazırlanır.
  • Ekonomiktir.
  • Slider, carousel, lightbox, resim galerisi, font, buton ve çok daha fazla tasarım ve modüller kullanıma hazırdır.
  • Chrome, Firefox, Opera, Yandex gibi modern tarayıcıların bir çoğuna uygundur.
  • Özel tasarımlara kıyasla çok daha az hata içerir.

 

İlgili Terimler: website, web site, mühendislik websitesi, avukatlık websitesi, doktor website, emlak websitesi, emlakçı website, galeri, galeri websitesi, kiralama sitesi, otel website, mobilya websitesi, restoran website, kafe website, lojistik website, spor salonu website, spor salonu site, web tasarım, website yaptırmak, website yaptırma, site yaptırma, web site yaptırma, website yapan firmalar, en ucuz website, en uygun website, uygun website, web site tasarımları, ucuz site yaptırma, ucuza site yaptırma, ucuza website, uyguna site yaptırma.