Kendimizi sürekli geliştiriyoruz.. Çok yakında Hastane, Otel, Market, Lojistik, Belediye, Okul ve daha bir çok otomasyon sistemini, Akıllı Ev Sistemlerini ve Tescil & Patent işlemlerini bünyemize dahil etmek için çalışıyoruz.

GELECEK ODAKLI TEKNOLOJİ

Asmisoft geliştirdiği internet teknolojileri ve mobil uygulamalarını müşterilerinin ihtiyaç ve önceliklerini dikkate alarak oluşturur.Bu öncelik ve ihtiyaçları geleceğe göre sentezler. En son teknolojiyi takip ederek bugünü değil geleceği hedefler. Projeye en uygun çözümleri geliştirirken; analizler yapar, fikirler üretir ve gerçekleştirilen tüm çalışmalarda bir adım sonrasını düşünür.

SÜRECİN HER ANINDA SİZİNLEYİZ

Asmisoft iş geliştirme, proje yönetimi, yazılım geliştirme ve test otomasyonu konusunda mümkün olan en iyi hizmeti sunar ve bu konuda iddialıdır. Bu hizmetler tek tek alınabileceği gibi, bir proje için toplu olarak da sunulabilir. Asmisoft, tüm hizmet süreçlerinde başından sonuna kadar takipte kalır. Sizi dinler, ihtiyaçlarınızı tespit eder, senaryoları oluşturur, akış diyagramlarını, tasarımlarını ve analizlerini içeren uçtan uca bir hizmet verir.

TEKNOLOJİ UZMANI EKİP

Çoğunluk olarak uzman bilgisayar mühendislerinden oluşan, genç, dinamik, yaratıcı ve eğitim seviyesi yüksek Asmisoft ekibi, bu yetkinliklerini projelerine adapte eder. Çalışma ortamına uyum sağlayabilecek fark yaratan çalışanlarının teknik gelişimlerini destekleyen Asmisoft; başarının, uzman bir ekiple gerçekleşeceğini düşünür. Alanında uzman olan Asmisoft kadrosu gücünü bilgi ve teknolojiden alır.

HİZMET SAĞLAYICISI DEĞİL, İŞ ORTAĞI

Asmisoft, müşterilerine bir hizmet sağlayıcısı mantığıyla yaklaşmaz. Müşterilerinin sektörlerini ve ihtiyaçlarını analiz eder, onları dinler ve projeyi birlikte yürüterek bir iş ortağı yaklaşımıyla hareket eder. Çünkü Asmisoft başarılı bir projenin iyi bir ekip çalışmasıyla meydana gelebileceğine inanır.

ZAMANINDA TESLİM

Asmisoft, projeye başlamadan önce sıkı bir analiz süreci yürütür. Bu analiz; tasarım, geliştirme ve test evrelerinin en verimli şekilde geçmesini sağlar. Asmisoft, müşterilerine zamanında teslim edilmiş, kusursuz projeler sunmayı hedefler

 

Neler Yaparız, Nasıl Çalışırız?

Teknoloji dünyasının sunduğu avantajları geliştirerek, ihtiyaçlara göre çözümler üreten Asmisoft ekibi, müşterilerine ürün satmak yerine, bir çalışma ortağı olma mantığıyla yaklaşır. Bu süreçte ihtiyaç duyulan mobil uygulamalar üretirken, proje yönetimi, iş geliştirme, test otomasyonu ve manuel test hizmetlerini de ayrı ayrı ya da bütün olarak bir arada sunar.Proje başlamadan müşterisini dinler, araştırır ve ihtiyaçlarına göre analizler yaparak bu analizleri müşterileriyle paylaşır. Sonrasında bu çalışmaları test aşamasıyla güçlendiren Asmisoft, adımlarını her aşamada sağlam atarak mükemmeliyetçilik anlayışını çalışmalarına yansıtır. Entegre ortamları, uygulama geliştirme süreçleri, geliştirilmiş test aşamaları ve sahip olduğu birikim ile profesyonelliğin kusursuzluğunu yaşatan Asmisoft, uçtan uca müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanır.Java tabanlı web uygulamaları, Android, IOS (Iphone, Ipad), Veritabanı Yönetimi (Postgresql, Mysql, Oracle), Spring Framework, Hibernate, Apache Lucene, XHTML, HTML5, CSS3, Jquery, Mustache, Java, Objective C alanlarında uzman olan Asmisoft, bu teknolojileri ihtiyaca göre devreye sokar ve en iyi şekilde üretimini yapar.

Web Tasarım

Barkod Sistemleri

Güvenlik Sistemleri