E-TİCARET YAPACAKSANIZ

MOBİL UYUMLU SEO ALTYAPILI HIZLI ÖZGÜN TASARIM SSL SERTİFİKALI SİTENİZ OLSUN

CDN İle Hızlı E-Ticaret

Content delivery network (içerik dağıtım ağı) yani CDN özelliğini büyük küçük demeden tüm paketlerimizde aktif sunarak, müşterilerimize Türkiye’nin en hızlı e-ticaret altyapısını sağlıyoruz. Sizde Müşterilerinize Kaliteli ve Hızlı alışveriş deneyimi sunmak için e-ticarete doğru yerde başlayın.

Komisyonlu Satış Sistemi

Bayi ve alt bayi yapınız var ise ve onlarında yaptığı satışlardan para kazanmasını istiyorsanız bu modül tam size göre. Türkiye’de ilk ve tek Asmisoft e-ticaret altyapısında sağlanan bu özellik ile alt bayilerinizin hak edişleri otomatik hesaplanır ve cari ekstrelerinde gösterilir. Detay için bizimle iletişime geçin.

Sürükle Bırak Kategori Ürün Sıralama

Kategori listeleme sayfalarındaki ürün listeleme sıralamasını otomatik yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz sürükle bırak yöntemiylede çok kolay yönetebilirsiniz. Ayrıca çok satan, yeni gelen ürünlere gibi otomatik sıralama yöntemlerini kullanabilirsiniz. Buna benzer bir çok gelişmiş Tasarım özelliğini kullanmak için bizimle iletişime geçin.

Sipariş Doğrulama

E-Ticaret firmalarının en sık yaşadığı sorunlardan biride müşterilerine yanlış ürün gönderimi yapmaktır. Asmisoft e-ticaret sipariş doğrulama özelliği kullanarak her siparişin ürünleri onaylanır ve sonraki aksiyonlar kargo entegrasyonuna gönderme, müşteri bilgilendirme, faturalaştırma vb. otomatik oluşur. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

TCMB otomatik kur ile fiyat güncelleme

Ürün fiyatlarınızı döviz kurundan hesaplatmak isterseniz bunuda otomatikleştirebilirsiniz. Döviz kurlarını anlık olarak Merkez Bankasından (TCMB) çeken bu modül sayesinde kur dalgalanmalarından etkilenmez ve müşterilerinize güncel fiyatlar ile satış yapabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

Asmisoft e-ticaret yönetim paneli “Kolay Kullanım” ilkesiyle tasarlanmıştır. Bu sayede siz ve ekibiniz çok kısa bir eğitimin ardından tüm panele hakim olabilir ve hızlıca e-ticaret sitenizi yönetebilirsiniz. Asmisoft ile e-ticarette gelişmiş üstün özellikler, kolay kullanımla hizmetinizde.

Otomatik Yedekleme

Asmisoft e-ticaret altyapısı, büyük küçük demeden tüm müşterilerine güçlü sunucu altyapısı ile hizmet vermenin yanı sıra, olabilecek tüm senaryolarda müşterilerine  %100 güvenlik sağlar. Felaket senaryolarına karşı tüm datanız her gün farklı lokasyonlarda otomatik yedeklenir ve saklanır.

Toplu İşlemler

Ürünlerinizi, siparişlerinizi, Kargo süreçlerini ve daha birçok alanı tek tek uğraşmadan toplu olarak yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz. Gelişmiş filtreleme ve işlem gücü seçenekleri sayesinde Asmisoft e-ticaret ile operasyonunuzun tüm adımlarını hızlandırabilir ve az personelle çok iş yapabilirsiniz. 

 

İlgili Terimler: e-ticaret, internetten satış, online satış, netten satış, e ticaret, kurumsal satış, satış sitesi, online satış sitesi, ticaret websitesi, ticaret sitesi, alışveriş sitesi, alışveriş websitesi, alışveriş, alışveriş sayfası, giyim sitesi, giyim website, netten sipariş, elektronik website, elektronik sitesi, website, web site, mühendislik websitesi, avukatlık websitesi, doktor website, emlak websitesi, emlakçı website, galeri, galeri websitesi, kiralama sitesi, otel website, mobilya websitesi, restoran website, kafe website, lojistik website, spor salonu website, spor salonu site, web tasarım, website yaptırmak, website yaptırma, site yaptırma, web site yaptırma, website yapan firmalar, en ucuz website, en uygun website, uygun website, web site tasarımları, ucuz site yaptırma, ucuza site yaptırma, ucuza website, uyguna site yaptırma.